Платіжні картки і Картки киянина (чернівчанина)

Во время работы временной администрации все счета клиентов банка «Хрещатик» заблокированы. Любые операции по оплате товаров и услуг карточкой невозможны.

 

Карточка киевлянина будет продолжать функционировать как льготный проездной документ и дисконтная карточка в сети партнеров (Фармация, Синэво и т.д.) в течение установленного периода (до конца срока действия), то есть остается транспортная и социальная составляющая карточки.

Протягом дії тимчасової адміністрації здійснюються виплати коштів вкладникам за вкладами за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників (поточні та карткові рахунки), а також тільки ті кошти, що надійшли на рахунок протягом тимчасової адміністрації. Зазначені виплати здійснюються в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом, в національній валюті. Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення визначеного для виплат коштів банку з паспортом і документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Оголошення про найменування банку, через який здійснюватимуться виплати, і про час та порядок виплат розміщується на сайті Фонду в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua, на сайті і в головному офісі та відділеннях банку, в якому запроваджена тимчасова адміністрація.

У разі, якщо такі кошти (заробітна плата, пенсія, стипендія) надійшли протягом дії тимчасової адміністрації, вони можуть бути отримані готівкою або переказані на інший рахунок або повернуті відправнику відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Інші розділи