Інформація для ЗМІ

Звернення до колег журналістів друкованих та електронних видань.

Говорячи про поточну інформацію у суспільстві та економіці країни, яка характеризується особливою увагою до будь-яких повідомлень стосовно банківської системи, ми з вами як свідомі громадяни маємо розуміти, наскільки наразі важливо застосовувати на практиці головні принципи цивілізованої конкуренції на будь-якому ринку — прозорість, оперативність, надання достовірної інформації вчасно і в повному обсязі.  

 

Впевнені, що будь-яка інформація стосовно будь-якого фінансового інституту або корпоративного бізнесу має ретельно перевірятися перед тим, як оприлюднюватися, що взагалі є постулатом професіоналізму та журналістської етики.  

 

З повагою до всіх колег 

прес-служба банку «Хрещатик»

 

ПАТ Комерційний банк "Хрещатик" - універсальна кредитна системна установа, яка діє у всіх регіонах України і здійснює комплексне обслуговування клієнтів - резидентів і нерезидентів України.

 

Історія створення

19 травня 1993 року банк був зареєстрований як ТОВ "Комерційний банк сприяння розвитку підприємництва "Згода". У серпні 1998 р. на підставі рішення зборів учасників зареєстровані зміни до Статуту банку, який став називатися "Комерційний банк сприяння розвитку міського господарства і підприємництва "Хрещатик". З 2000 року - ВАТ "Комерційний банк "Хрещатик", з травня 2010 року - ВАТ реорганізовано в  ПАТ.

Голова Правління

Дмитро Миколайович Гриджук

      Інші розділи