НА ПРОДАЖ ВИСТАВЛЕНО КРЕДИТИ КОМПАНІЇ-РІТЕЙЛЕРА, ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ ОДНІЄЇ З НАЙБІЛЬШИХ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИХ ГРУП УКРАЇНИ

10 квітня 2018

24 квітня у системі ProZorro.Продажі відбудеться голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичної особи – одного з найвідоміших українських рітейлерів.  У заставі банку – комплекс нежитлових будівель та споруд у смт Ворзель, що на Київщині, та виробниче і торгове обладнання. На аукціон активи ПАТ «КБ «Хрещатик» виставляються із початковою ціною реалізації 26,74 млн грн. Упродовж дня торгів автоматично та покроково ціна максимально може знизитися до 5,35 млн грн.Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

На продаж виставлено права вимоги за кредитом, заборгованість за яким на початок березня 2018 року перевищила 26,74 млн грн.  Компанія-позичальник зареєстрована у Київській області та входить до складу потужної торгово-промислової групи, що є одним з найвідоміших українських рітейлерів.

У забезпечення виконання зобов’язань за кредитом передано комплекс нежитлових будівель та споруд частково офісного та виробничого призначення (хлібобулочні цехи), загальною площею 3 226 м2, що розташовані у Київській області, м. Ірпінь, смт. Ворзель.

Крім того у заставі банку – виробниче, торгове та інше обладнання,  транспортні засоби.

Детальніша інформація про виставлений на продаж лот, публічний паспорт активу – за посиланням.

Початкова ціна реалізації лоту – 26 743 654,74 грн.

Черговий, уже 10-ий аукціон відбудеться 24 квітня у сиcтемі ProZorro.Продаж за моделлю голландського аукціону.  Умови участі в аукціоні – за посиланням.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ та деталями судово-претензійної роботи, проведеної банком, потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання стандартного договору про конфіденційність. Також для зручності потенційних інвесторів, матеріали кредитних справ доступні для вивчення у віртуальній кімнаті даних.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті та на Інформаційному порталі Фонду – http://torgi.fg.gov.ua/.


Інші розділи